Skontaktuj się ze specjalistą:

GZDDD – Gliwicki Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji to profesjonalne i kompleksowe usługi świadczone już od 1967 roku. Józef Kuszka, pierwszy właściciel firmy od tego czasu wykonywał prace w Katowickim Zakładzie Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji. W 1994 roku założył własną firmę, która od roku 2011 przeszła na jego syna Krzysztofa, który prowadzi ją do dzisiaj.

Zapewniamy naszym klientom zawsze skuteczne usługi w atrakcyjnych cenach:
  • dezynfekcja – po zalaniu, po osobach zmarłych, chorych, także dezynfekcja wody
  • dezynsekcja – zwalczanie owadów, w tym usuwanie gniazd, szkodników żywności i drewna
  • deratyzacja – zwalczanie gryzoni, kretów, kun, zabezpieczenia obiektów
  • lampy owadobójcze – dostępne w szerokim wyborze
  • ozonowanie – obiektów, mieszkań instalacji, klimatyzacji, wentylacji
  • monitoring DDD obiektów – stały nadzór i zabezpieczanie obiektów
Prowadzimy nadzór DDD nad powierzonymi obiektami zgodnie ze standardami GMP/GHP, HACCP, BRC, IFS, QS, IPM oraz zintegrowanymi systemami zarządzania jakością ISO 14000 i 22000.

Działamy głównie na terenie Polski południowej i centralnej. Usługi takie jak dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja, monitoring DDD wykonujemy w miastach takich jak Katowice, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów, Bytom, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Rybnik, Racibórz, Żory, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Pszczyna, Bielsko Biała i innych należących do aglomeracji śląskiej, Częstochowa, Kraków i miasta Małopolski, Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i cały Dolny Śląsk, Opole, Łódź, Piotrków Trybunalski i okolice, Poznań, Kalisz i inne miasta Wielkopolski, Kielce, Radom, Rzeszów, Tarnów.

Zobacz film: 
NASZE USŁUGI WYKONUJEMY NA TERENIE POLSKI CENTRALNEJ I POŁUDNIOWEJ ORAZ NA TERENIE CZECH I SŁOWACJI

Zadzwoń lub napisz

konsultanci ds. obsługi klienta:
kom.: 600 987 527
kom.: 663 402 596
e-mail: biuro@gzddd.pl
logo pionowo
50lat
Copyright 2024 GZDDD.pl / Polityka prywatności / Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Działamy głównie na terenie Polski południowej i centralnej. Usługi takie jak dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja, monitoring DDD wykonujemy w miastach takich jak: Katowice, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów, Bytom, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Rybnik, Racibórz, Żory, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Pszczyna, Bielsko Biała i innych należących do aglomeracji śląskiej, Częstochowa, Kraków i miasta Małopolski, Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i cały Dolny Śląsk, Opole, Łódź, Piotrków Trybunalski i okolice, Poznań, Kalisz i inne miasta Wielkopolski, Kielce, Radom, Rzeszów, Tarnów.